Założyciele Squatty Potty

Poznaj Billa, Judy i Bobbiego Edwards


Od naszej rodziny dla twojej

Cześć, jesteśmy rodziną Edwards. Jesteśmy projektantami i twórcami Squatty Potty® stołków toaletowych i właścicielami Squatty Potty LLC. Działamy w naszej małej rodzinnej firmie w  Saint George, Utah.

Zawsze  bardzo dbaliśmy o zdrowie, ale po kilku latach problemów z okrężnicą, zaczęliśmy poszukiwać naturalnego i ekonomicznego rozwiązania, które pomogłoby zniwelować problemy, których doświadczaliśmy. Wtedy odkryliśmy to proste rozwiązanie …. “pozycję kuczną”


Dlaczego prawidłowa postawa w toalecie robi różnicę?

Prosta wiedza o potrzebie podnoszenia kolan podczas korzystania z toalety, okazała się mieć ogromne znaczenie. Szukaliśmy ale nie mogliśmy znaleźć dobrego rozwiązania, które pozwoliłoby nam uzyskać pozycję kuczną, podczas korzystania z toalety. To wtedy wymyśliliśmy podnóżek Squatty Potty®.

Podnóżek Squatty Potty® dopasowuje się całkowicie do WC i łatwo go schować, gdy nie jest w użyciu. Sami je zaprojektowaliśmy, stworzyliśmy i wielokrotnie testowaliśmy. Pomyśleliśmy o wszystkim, aby Twoje doświadczenia w łazience, nie kojarzyły się tylko z nieprzyjemnym wysiłkiem. Podnóżek Squatty Potty® posiada idealną wysokość, kształt i konstrukcję dostosowaną do każdego WC. Jest wygodny, ergonomiczny, łatwy w użyciu, atrakcyjny i przystępny. Powodzenia!


Jesteśmy rodziną z misją

Nasz cel, to zmienić sposób wydalania