Często zadawane pytania

Pozycja kuczna jest zdrowym, naturalnym sposobem wydalania.


Jak mogę uzyskać najlepsze rezultaty?

Zrelaksować się! Optymalną postawą wydalania jest wygodna, komfortowa pozycja jak najbardziej zbliżona do naturalnego przysiadu. Pozycja kuczna, staje się łatwiejsza z wraz z równoczesnym użytkowaniem Squatty Potty®.


Jak go używać?

Zacznij ze Squatty Potty ®, które może być  dyskretnie przechowywane pod toaletą. Usiądź na toalecie, wyciągnij Squatty Potty ®,  odsuń na właściwą odległość i umieść pod stopami, tak aby uzyskać pożądaną pozycję. Pamiętaj, że im bardziej Twoja pozycja przypomina naturalne kucanie, tym lepiej.


Czy będzie odpowiednia dla mojej toalety?

Squatty Potty® jest kompatybilne z każdym standardowym WC.  18cm Squatty Potty® współpracuje zarówno z normą (35cm – 39cm) i wysokością (39cm – 45cm) toalety. Jeśli korzystałeś już z podobnych urządzeń to  większy, 23cm Squatty Potty® będzie dla Ciebie najlepszy.


Jak często powinno się używać SQUATTY ?

Korzystaj ze Squatty przy okazji każdej wizyty w toalecie.


Jakich efektów  można się spodziewać po regularnym korzystaniu z urządzenia?

Używając Squatty Potty® początkowo możesz odczuwać  dyskomfort, wynikający wyłącznie ze złych nawyków, jednak ciało szybko dostosowuje się i nowy, zdrowy sposób wydalania w krótkim czasie, stanie się czymś naturalnym. Dla większości ludzi, ta różnica jest zauważalna natychmiast, zaledwie u niektórych, trwa to około tygodnia.


Czy mogę dokonać zwrotu?

Oferujemy 14 dniowy okres zwrotu towaru, wraz z  gwarancją zwrotu pieniędzy (pomniejszony o koszt dostawy) jeżeli towar nie jest zniszczony i nie posiada śladów użytkowania.